Çin FIBC Toplu Çantalar Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Xu Dan

Telefon numarası : 86-519-83906230

Free call
Changzhou jinwei plastic woven bag factory

CHANGZHOU JINWEI PLASTİK DOKUMA ÇANTA FABRİKASI

  • Changzhou jinwei plastic woven bag factory
  • Changzhou jinwei plastic woven bag factory
  • Changzhou jinwei plastic woven bag factory
  • Changzhou jinwei plastic woven bag factory
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Asya, Afrika, Okyanusya
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: No. Çalışanları: 150~200
Yıllık satış: 5,000,000-10,000,000 Yıl kurulan: 1993
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Çin'de pp dokuma çanta ve toplu çanta profesyonel üreticilerinden biri olarak, CHANGHZOU JINWEI PLASTİK DOKUMA ÇANTA FABRİKASI her türlü çanta üretiminde uzmanlaşmıştır, örneğin: PP dokuma çantalar (ofset ve flekso baskılı çantalar, bopp lamine çantalar, iç kaplamalı çantalar) , arka mühür lamine çantalar); AD. Starlinger çantalar (blok alt valf torbaları, blok alt torbalar, arka sızdırmaz kraft kağıt torbalar); Big bag/Jumbo torbalar (C tipi jumbo, U-panle jumbo, Dairesel jumbo, Sling torbalar) ve boru genişliğinde 350- pp dokuma kumaş 1500mm... Yukarıdaki ürünlerimiz yaygın olarak gübre, kuru gıda, şeker, tuz, tohum, tahıl, hayvan yemi, kahve çekirdekleri, süt tozu, plastik reçineler ve inşaat malzemeleri için kullanılmaktadır. 1999 yılında kurulan firmamız 10.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve 150'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Ekstrüzyondan paketlemeye kadar bir dizi gelişmiş ekipmana sahibiz. 2 takım ekstrüder, 50 takım dairesel dokuma tezgahı, 1 takım laminasyon ve sırt yapıştırma makinası, 1 takım bilgisayarlı yüksek hızlı ve 6 renkli esnek rölyef pres makinası, 2 takım otomatik pozisyonlu kesme makinası, 1 takım köşebent bulunmaktadır. katlama makinesi, 1 iç laminasyon makinesi, tek dikişli veya çift dikişli 100 set dikiş makinesi ve yıllık 5.000 metrik ton üretim ile entegre bir ürün hattı oluşturan 2 set paketleme makinesi. Bu arada, ürünlerin kalitesinin kesinlikle müşterilerin gereksinimlerine uygun olduğundan emin olabilmemiz için kalite testi için eksiksiz bir donanıma sahibiz. 2009 yılında ürünlerimiz ISO9001 sertifikası denetimini geçti. "Önce müşteri ve önce itibar" her zaman bağlı olduğumuz ilkedir. Yüksek kalite, rekabetçi fiyat ve üstün hizmet, onur ve müşterilerin güvenini kazanmamıza yardımcı olur. Ürünlerimizin yaklaşık %90'ı Avrupa, Amerika, Afrika, Asya ve Avustralya'ya ihraç edilmektedir. Sizinle iş ilişkileri kurmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Geçmiş

1999 yılında kurulan firmamız 10.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve 150'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Ekstrüzyondan paketlemeye kadar bir dizi gelişmiş ekipmana sahibiz. 2 takım ekstrüder, 50 takım dairesel dokuma tezgahı, 1 takım laminasyon ve sırt yapıştırma makinası, 1 takım bilgisayarlı yüksek hızlı ve 6 renkli esnek rölyef pres makinası, 2 takım otomatik pozisyonlu kesme makinası, 1 takım köşebent bulunmaktadır. katlama makinesi, 1 iç laminasyon makinesi, tek dikişli veya çift dikişli 100 set dikiş makinesi ve yıllık 5.000 metrik ton üretim ile entegre bir ürün hattı oluşturan 2 set paketleme makinesi. Bu arada, ürünlerin kalitesinin kesinlikle müşterilerin gereksinimlerine uygun olduğundan emin olabilmemiz için kalite testi için eksiksiz bir donanıma sahibiz.

Hizmet

Her türlü çanta üretiminde uzmanlaştık, örneğin: PP dokuma çantalar (ofset ve flekso baskılı çantalar, bopp lamine çantalar, iç kaplamalı çantalar, arka sızdırmaz lamine çantalar); AD.Starlinger çantalar (blok alt valf torbalar, blok alt torbalar, arka contalı kraft kağıt torbalar); Big bag/Jumbo torbalar (C tipi jumbo, U-panle jumbo, Dairesel jumbo, Sling torbalar) ve boru genişliğinde 350- pp dokuma kumaş 1500mm...

Ekibimiz

Firmamız 10.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve 150'den fazla çalışanı bulunmaktadır."Önce müşteri ve önce itibar" her zaman bağlı olduğumuz ilkedir.Yüksek kalite, rekabetçi fiyat ve üstün hizmet, onur ve müşterilerin güvenini kazanmamıza yardımcı olur.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin